Anna Malińska

Kosmetolog

Z branżą health and beauty związana jestem od 14 lat.

Przez 6 lat współtworzyłam salon oraz markę Healthy Beauty w Warszawie. Byłam jego sercem merytorycznym, twórcą koncepcji, jakości oraz najwyższych standardów obsługi Klienta.

Edukację zrealizowałam na AWF w Białej Podlaskiej na kierunkach Kosmetologia oraz Turystyka i Rekreacja, o specjalności odnowy biologicznej. Dodatkowo dwuletnie Studium Medyczne o profilu Technika Masażysty. Multidyscyplinarne wykształcenie pozwala mi szerzej patrzeć na dziedzinę kosmetologii.

Dalsza edukacja obejmowała wiele szkoleń, w tym: peelingi chemiczne, karboksyterapię, mezoterapię mikroigłową, terapię blizn, laseroterapię, masaże orientalne, wiele szkoleń produktowych. Nieustannie zgłębiam wiedzę na temat wpływu diety, suplementacji oraz psychologii na zdrowie i skórę.

Rozwijam się i kontynuuję specjalizację w kierunku terapii blizn, łącznie z tymi „nieusuwalnymi” 😉

Przeprowadziłam wiele szkoleń przygotowujących młodych kosmetologów do efektywnej, skutecznej pracy w najwyższej jakości oraz standardzie obsługi.

Jestem autorem wielu artykułów do czasopisma branżowego Beauty Forum oraz gościem w programie Pytanie na Śniadanie. Byłam prelegentem podczas targów kosmetycznych oraz Tygodnia Kobiet Sukcesu.

Na bazie wieloletniego doświadczenia stworzyłam koncept świadomej i mądrej terapii defektów skóry, oparty o długofalową współpracę zapewniającą stabilne i trwałe efekty. Kocham skuteczne rozwiązania.

Czas więc na nowy projekt!