Zabiegi na twarz w Pruszkowie

Rozwiązuję problemy skórne takie jak trądzik, blizny, zmarszczki, rumienie, prosaki. Odmładzam i regeneruję skórę twarzy.
Zobacz efekty mojej pracy

Efekty Przed i Po Zabiegach

Zobacz jak poradziłam sobie z problemami skóry twarzy

Historie prawdziwe moich pacjentów

Masz problem z cerą, chcesz wyglądać młodziej, pozbyć się defektów? Umów się na wizytę

Piękna, jędrna i młoda skóra zmieni Twoje życie!

Do terapii trądziku podchodzę kompleksowo. Zasugeruję badania i zmiany w odżywianiu, przeanalizuję dotychczasowe działania oraz pielęgnację domową, przeprowadzę wnikliwy wywiad i wspólnie znajdziemy przyczynę trądziku.

👉 Trądzik odbiera Ci pewność siebie?

👉 Bolesne krostki stanowią dyskomfort?

👉 Chciałabyś w końcu czuć się dobrze bez makijażu?

👉 Próbowałeś / próbowałaś już wszystkiego, a trądzik wciąż powraca?

Jeśli dopiero planujesz zacząć terapię, chciałabyś/chciałbyś zrobić to skutecznie, bez straty czasu i pieniędzy na poszukiwanie skutecznych metod?

Umów się na konsultację i sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij do mnie wiadomość

+48 535 965 274

biuro@beautifulsolutions.pl

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Kosmetolog – Anna Olkowska

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie i pasję do zawodu wykorzystuje, aby pomóc Ci  w osiągnięciu zdrowej i pięknej skóry. Skupiam się na dostarczaniu kompleksowej opieki dla osób zmagających się z różnymi rodzajami trądziku

Nieustannie poszukuję coraz skuteczniejszych metod redukcji trądziku. Indywidualnym podchodzę do każdego klienta, uwzględniając specyficzne potrzeby skóry. Wykorzystuję zaawansowane techniki, profesjonalne produkty i innowacyjne metody, aby pomóc Ci w poprawie kondycji skóry i zwiększeniu pewności siebie.

Co oferuję w przypadku zabiegów na twarz?

👉 Indywidualne konsultacje dotyczące pielęgnacji skóry

👉 Terapie oczyszczające dla skóry trądzikowej

👉 Zabiegi złuszczające i nawilżające

👉 Mezoterapia mikroigłowa – usuwanie blizn i przebarwień potrądzikowych

👉 Terapie retinolowe

👉 Zabieg wzmacniające odporność skóry i odbudowujące

👉 Dobór odpowiednich produktów do pielęgnacji domowej

👉 Edukacja dotycząca zdrowego stylu życia wspierającego pielęgnację skóry

Moją misją jest pomóc Ci przywrócić zdrowie skóry poprzez spersonalizowaną terapię trądziku. Dotarcie do przyczyn, zminimalizowanie objawów, ale także edukacja w zakresie pielęgnacji skóry, abyś mógł/mogła utrzymać zdrowy wygląd na stałe.

Czy wiesz, że możesz cieszyć się zdrową i piękną cerą bez zbędnej farmakologii

Jak wygląda współpraca ze mną?

  1. Konsultacja kosmetologiczna z dokładnym wywiadem
  2. Ułożenie planu terapii, na którą składają się zabiegi w gabinecie oraz pielęgnacja domowa. Odpowiednie kosmetyki dopasowane do kuracji gabinetowej dostępne są na miejscu.
  3. Zabiegi odbywają się w odstępach 7-14 dni. Regularność i systematyczność jest bardzo ważna.
  4. W trakcie kuracji, zależnie od potrzeb i aktualnego stanu skóry stosuję różnego rodzaju kwasy (złuszczające oraz niezłuszczające), zabiegi regeneracyjne, zabiegi z retinolowe (o różnej mocy), oczyszczanie manualne, mezoterapię mikroigłową.
  5. Minimalna liczba zabiegów to 6, w trudniejszych przypadkach nawet 12.
  6. Na serię zabiegów przewiduję pakiety rabatowe.
  7. Służę wsparciem oraz poradą zarówno w trakcie terapii, jak i po jej zakończeniu.
Zabiegi na Twarz

Jak kształtują się ceny zabiegów na twarz?

Czy wiesz, że Twoja cera może się poprawić już po pierwszym zabiegu?

Ciężko jest określić cenę terapii nie znając wielkości i siły problemu.

Wyślij sms o treści ZABIEGI NA TWARZ lub ZDJĘCIE PROBLEMU na nr 535 965 274 a skontaktuję się z Tobą i nakreślę Ci cenę terapii.

Cennik

Twarz 420
Twarz, szyja 490
Twarz, szyja, dekolt 550
Plecy 420-550
Peeling retinolowy (twarz, szyja, dekolt lub plecy) 590
Zabieg retinolowy na okolice oczu 350
Zabieg retinolowy na okolice oczu (do innego zabiegu) 300
Peeling azjatykowy (twarz, szyja, dekolt) 550
Peeling huminowy (twarz) 550
Peeling glicyryzynowy (twarz, szyja, dekolt) 590
Soft TCA Peel – sTCA (twarz, szyja, dekolt lub plecy) 770

420-550

1-3 zmiany 330
Nos 350
Policzki 450
Cała twarz 660
Usta 550
Powieki 350
Szyja 440
Twarz 590-760
Twarz + szyja 790-990
Twarz + szyja + dekolt 1050-1350
Rozstępy 660
Blizny 660
Peeling chemiczny do mezoterapii mikroigłowej 100
Zobacz co mnie wyróżnia

Najczęściej zadawane pytania

W klinice wykorzystuję peelingi chemiczne, inaczej kwasy, które stanowią szeroką gamę zabiegów oraz są wyjątkowo skuteczne zabiegi. Stosuję nie tylko na twarzy, ale również do okolic oczu czy powiek oraz szyi, dekoltu, pleców i innych części ciała.

Ich działanie jest skierowane na niemal każdy problem skórny. Dysponuję ponad trzydziestoma preparatami, które indywidualnie łączę i ubieram w personalizowane procedury, dopasowane do potrzeb skóry.

W większości przypadków dyskomfort zabiegów jest minimalny, a przeciwwskazania nieliczne. Często pojawiają się wątpliwości, czy kwasy zawsze muszą złuszczać, aby były to skuteczne zabiegi? Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację, aby odpowiedieć na każde pytanie. Jestem do usług – klinika znajduje się w Pruszkowie. Temat zabiegów peelingami rozwijam TUTAJ

Zabieg mezoterapii mikroigłowej szczególnie polecam, jeśli skóra jest cienka, ma poszarzały koloryt, przebarwienia, traci jędrność, ma nierówną strukturę. Ma silne działanie stymulujące poprzez mechanizm mikrouszkodzenia, a w konsekwencji pobudzenia do autoregeneracji.

Zwiększa się elastyczność skóry twarzy, polepsza się jej ogólny wygląd, zabieg ma silnie działanie ujędrniające twarz. Świetnie nadaje się również na osłabione włosy. Temat zabiegu mezoterapii mikroigłowej szerzej omawiam TUTAJ

Oczyszczanie manualne to standardowa procedura. W klinice Beautiful Solutions nie trzymam się sztywnych schematów – wszystkie zabiegi na twarz Pruszków są indywidualnie komponowane.

Preparaty dobieram podczas zabiegu, niemniej każdy z nich ma wspólne elementy takie jak złuszczanie (chemiczne, enzymatyczne, ultradźwiękami – głowica do kawitacji), oczyszczanie mechaniczne, maski, serum. Oczyszczanie jest wykonywane manualnie lub przy pomocy odpowiednich preparatów oraz urządzień. Wybór elementów zależy od tego, w jakim stanie jest skóra.

Po zabiegu mogą utrzymywać się niewielkie zaczerwienienia, które znikają w krótkim czasie.

Usuwanie prosaków to z pozoru prosty zabieg – wystarczy nakłuć zmianę, a następnie usunąć ją mechanicznie. Niestety to przyniesie tylko chwilową poprawę. Przy takim postępowaniu nawrót w tym samym miejscu jest niemal pewny.

Najskuteczniejszą metodą usuwania tego typu zmian jest radiotermoliza. Zazwyczaj wystarczy tylko jeden zabieg, aby pozbyć się prosaków na stałe. W przypadku usuwania zmian na ustach zazwyczaj potrzeba trzech zabiegów. Więcej o usuwaniu prosaków przeczytasz TUTAJ.

Włókniaki to łagodne zmiany w kolorze skóry. Najczęściej występują na powiekach, w okolicy szyi oraz pach. Do wyeliminowania włókniaka wystarczy zwykle jeden zabieg radiotermolizy. Głowica emituje falę radiową, która przyciąga płyny i zmiana jest osuszana, a następnie po kilku dniach samoistnie odpada nie pozostawiając śladów.

W mojej klinice w mieście Pruszków zabiegi usuwania naczynek wykonuję metodą radiotermolizy. Zabiegi te mogą być wykonywane cały rok.

Niemniej w okresie letnim należy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej. Usuwane mogą być zmiany naczyniowe takie jak teleangiektazje (potocznie pajączki) lub zmiany plamki wiśniowe (rubiniaki).

Zabiegi na twarz redukujące przebarwienia składają się z kilku etapów oraz technik łączonych. Wiele zabiegów medycyny estetycznej proponuje szybkie rozwiązania dla usuwania przebarwień, niemniej sukces wymaga cierpliwości i regularnej współpracy z kosmetologiem.

Aby znacząco poprawić wygląd przeprowadzam całoroczny program zabiegów, głównie przy skórze, której dotyczą przebarwienia hormonalne. W kuracji łączę peelingi chemiczne, stymulatory, mezoterapię mikroigłową.

Bardzo ważnym elementem kuracji jest ochrona przeciwsłoneczna oraz stosowanie odpowiedniej kuracji domowej, w szczególności skierowanej na hamowanie procesu melanogenezy.

Terapia blizn to dział, który obecnie intensywnie rozwijam. Zajmuję się niwelowaniem blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pourazowych, po cesarskim cięciu, rozstępami (rozstęp jest rodzajem blizny), przerostowych.

Zabiegi obejmują opracowywanie blizn przy pomocy precyzyjnie wykonywanych pojedynczych nakłuć, w odpowiednich miejscach blizny, wspomaganie preparatami inżynierii tkankowej (wśród nich między innymi stymulatory tkankowe, regulatory procesów zapalnych, czynniki wzrostu różnego rodzaju i wiele innych), które można wprowadzać również przy pomocy fal radiowych lub fonoforezy.

Oprócz tego unikalne kwasy odpowiednio dobrane do rodzaju blizny. Są to kwasy nie wykazujące działania złuszczającego, np. madekasowy, protokatehowy. Dzięki zastosowaniu tych preparatów orach techik można ponadto uzyskać wypłycenie zmarszczek na twarzy oraz wokół oczu i powiek, następuje poprawa owalu twarzy, stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Efekty zabiegu są mogą być porównywalne do zabiegów medycyny estetycznej.

Zabiegi na twarz tego typu mają sprawiają, że skóra staje się silnie nawilżona, jędrna i zagęszczona. Dzięki temu możesz cieszyć się młodym wyglądem dłużej. Najczęściej stosowaną substancją aktywną do pozbycia się zmarszczek jest kwas hialuronowy. Typ skóry twarzy w tym wypadku w większości przypadków nie ma znaczenia. Każdy typ skóry po zastosowaniu tego preparatu zostanie nasycony wodą, co sprawia, że drobne zmarszczki zostają wypłycone, dzięki temu, że kwas hialuronowy zatrzymuje wodę w skórze. A odwodnienie skóry to pierwsza przyczyna powstawania zmarszczek.

Najpopularniejszym zabiegiem, który wykorzystuje kwas hialuronowy jest mezoterapia mikroigłowa. Przy tym połączeniu stymulowana jest produkcja własnego kwasu hialuronowego, kolagenu oraz elastyny. Mikronakłuwanie działa długofalowo, szczególnie gdy zabiegi wykonywane są w serii, a podawanie kwasu na skórę odbywa się również w domu.

Odpowiedni preparat kosmetolog proponuje po wcześniejszej konsultacji, kiedy to przeprowadza dokładny wywiad, Ważna jest jakość preparatu – wszelkie wątpliwości rozwieję na bieżąco, podczas zabiegu oraz w razie potrzeby – po konsultacji telefonicznej. Dzięki temu jesteś pewna/pewny, że realnie poprawisz stan skóry twarzy, zredukujesz głębokość oraz ilość zmarszczek, a cera odzyska młodzieńczy wygląd.

Zależnie od zabiegu twarz może być zaczerwieniona od kilku godzin do maksymalnie 3 dni. Oferuję również zabiegi na twarz tzw. bankietowe. Skóra po nich jest rozjaśniona, nawilżona, pojędrniona i gotowa na wielkie wyjście. Również w przypadku skóry podrażnionej, gdzie celem jest jej ukojenie, zabieg przyniesie jej wyraźne wyciszenie.

Po większości zabiegów na twarz należy stosować kremy z filtrem. Szczególnie po zabiegach z użyciem złuszczających peelingów chemicznych oraz mezoterapii mikroigłowej. Przy tendencji do przebarwień różnego pochodzenia, fotoprotekcja powinna znaleźć się w Twojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej.

Oczywiście, ponieważ wśród kwasów, czyli peelingów chemicznych, jest szeroka grupa takich, które nie mają potencjału złuszczającego ani uwrażliwiającego na promieniowanie słoneczne. Wręcz odwrotnie, są też takie, które wzmacniając naturalną odporność skóry na poparzenia, np. kwas ferulowy czy fitowy.

Podczas kuracji antybiotykiem (np. Tetralysal) lub retinoidami (np. Izotek, Roaccutane) w szególności warto zadbać o odbudowę skóry i jej bariery hydrolipidowej. Dzięki temu leczenie przebiegnie z mniejszym zniszczeniem skóry i możemy uniknąć wielu powikłań. Do tego zadania świetnie sprawdzają się nawilżające i odbudowujące kwasy, np. azjatykowy oraz produkty inżynierii tkankowej, na których to z wielką satysfakcją pracuję.

Jak najbardziej, szczególnie delikatne zabiegi nawilżające skórę twarzy, szyi i dekoltu. Niekiedy w trakcie ciąży na skórze pojawia się trądzik. Ten problem jestem w stanie załagodzić odpowiednimi preparatami, bezpiecznymi w ciąży oraz profesjonalną pielęgnacją domową.

Zabiegi na twarz wykonywane powinny być regularnie. W przypadku peelingów chemicznych zabieg odbywa się co 7-14 dni. Mezoterapia mikroigłowa wymaga nieco dłuższych odstępów – 14-28 dni zależnie od celu i głębokości nakłuć. Oferuję również procedury, których celem jest regularne odświeżanie skóry. Takie zabiegi na twarz mogą być wykonywane raz w miesiącu.

Najlepsze rezultaty osiągamy realizując serię ok. 6 zabiegów. W przypadku bardziej złożonych kuracji, np. na przebarwienia czy problemy trądzikowe, potrzebna jest dłuższa współpraca.

Zazwyczaj wykonujemy wtedy podstawową serię sześciu spotkań, następnie odstępy możemy wydłużyć. Zmieniają się również procedury oraz kierunek działań tak, aby zadbać o skórę kompleksowo.

Oferuję wiele zabiegów dla podrażnionej i uszkodzonej skóry twarzy i ciała. Pomogę również w przypadku skóry z aktywną alergią, aby ją złagodzić i przywrócić komfort. Kosmetologia zdecydowania wykracza już poza kosmetykę białą.

Kosmetologia dysponuje wieloma narzędziami, które realnie poprawiają stan skóry twarzy, jak i okolic oczu. Mogą to być zabiegi z użyciem kwasów stymulujących, bardzo delikatnego mikronakłuwania lub dedykowany zabieg z 30% kompleksem retinolowym.

Rezultaty tego zabiegu są zaskakująco widoczne. Jeżeli problem jest związany z wodą, np. opuchnięcia wokół oczu, doskonałym i skutecznym narzędziem jest drenaż limfatyczny tej okolicy.

Czasu ani skóry twarzy nie oszukamy, niemniej możemy nauczyć się z nią współpracować. Doświadczony kosmetolog zna mechanizmy funkcjonowania skóry oraz doszuka się przyczyn jej przedwczesnego starzenia.

W związku z tym przemyślana i zaplanowana kuracja w gabinecie oraz dokładnie określona pielęgnacja domowa są w stanie znacząco spowolnić powstawania i pogłębiania zmarszczek. W przypadku rozpoczęcia współpracy przed pojawieniem się pierwszych widocznych oznak starzenia, czyli zastosowaniu działań profilaktycznych, będziesz cieszyć się zdrową i młodo wyglądającą skórą znacznie dłużej.

Satysfakcja gwarantowana

Opinie zadowolonych klientów

Porozmawiaj ze specjalistą

Zapisz się na darmową konsultację

Zapraszam Cię do mojego gabinetu kosmetologicznego Beautiful Solutions w Pruszkowie na darmową konsultację kosmetologiczną, na której przeanalizuję Twój problem.